معرفی:
شرکت خدمات هوایی تاوریژ پرواز سالهاست که به صورت تخصصی مجری مستقیم برگزاری انواع تور های گروهی فرهنگی، سیاحتی و گردشگری است. شرکت خدمات هوایی تاوریژ پرواز هر ساله بیش از 150 تور گوناگون برگزار می کند و سالانه هزاران مسافر را به مقاصد گردشگری جهان اعظام کرده است. تور های شرکت خدمات هوایی تاوریژ پرواز در پنج قاره چهان برگزار شده است و در هر کدام از این مقاصد شرکت خدمات هوایی تاوریژ پرواز تنها با بهترین کارگزار ها و هتل های همکاری می نماید.
در این سالها مسافران تاوریژپروازبه اقصی نقاط جهان سفر کرده اند. از شهر های مدرن، تاریخی و دیدنی اروپایی تا سرزمین های شرق دور و پارک جنگلی های انبوه آفریقا، ما مفتخر بوده ایم مسافرانی داشته باشیم که هر ساله در خدمت آنها باشیم. مسافران عزیز ما نیز در این سالها و در کنار تاوریژپرواز با عجایب جهان همچون آبشار شگفت انگیز ایگواسو، کوهستان های پر رمز و راز نپال و خلیج عجیب هالونگ، از نزدیک آشنا شده اند.

زمان برگزاری تور ها :

شرکت خدمات هوایی تاوریژ پرواز بطور معمول هر ساله در سه فصل اغلب تور های خود را برگزار می نماید :
  • نوروز : تور های سال نو آژانس تاوریژپروازمعمولا از 27 یا 28 اسفند شروع می شوند و آخرین تور های نوروزی در روز های4-3 فروردین حرکت می کنند. شرکت خدمات هوایی تاوریژ پرواز با برگزاری تور های اروپایی، آسیایی،آفریقای جنوبی و برزیل، مسافران را در مناسب ترین فصل به سراسر جهان می برد. شروع ثبت نام تور های نوروزی تاوریژپروازاز اواسط آذر ماه آغاز می شود که تور های اروپایی به دلیل مراحل دریافت ویزا، زمان ثبت نام محدود تری نسبت به سایر مقاصد دارند و پیشنهاد می شود مسافران عزیز تا اواخر بهمن ماه اقدام به ثبت نام نمایند.
  • تابستان : آژانس هوایی تاوریژپرواز برای 3 ماه تابستان مقاصد متنوعی را برگزار می نماید که این تور ها شامل انواع تور های اروپایی، تور های برزیل، آفریقا و آسیا می باشد. زمان شروع این تور ها از اوایل تیر ماه می باشد و آخرین تور های این فصل در اواخر شهریور ماه اعزام می شوند. این فصل ایده آل برای تماشای شهر های زیبای اروپایی می باشد . زمان ثبت نام تور های تابستان تاوریژپروازاز اوایل اردیبهشت آغاز می شود.
  • پاییز – زمستان – ویژه ژانویه ( سال نو میلادی ) : به مناسبت ماه ژانویه و برگزاری مراسم های دیدنی سال نو میلادی، آژانس تاوریژپروازهر ساله علاوه بر برگزاری برخی تور های فصلی پاییز و زمستانی اروپایی، برخی تور های ویژه ژانویه نیز برگزار می نماید. زمان شروع این تور های این فصل از اوایل آبان ماه آغاز و تا دی ماه ادامه می یابد